2.kappča, 2. část

24. března 2008 v 0:38 | Kaedwen
tak tadyk to máte, je to druhá část a komu nebylo 15, tak ať tam ani neleze. kaedwen
limit je 15 komentů, dřív ani nepíšu!

Alecto kráčel za královnou a hlavou se mu honily obdobné myšlenky. Když zvedl hlavu tak zjistil, že už jsou v jejich tajné komnatě. Na sídlo neřesti byla komnata nevšedně vybavena. Místo postele byli po zemi tuny kožešin, ke stěnám byla přidělána pouta a vzadu se od jedné strany ke druhé táhl bar o kterým se vám ani nesnilo.
Alecto si s královnou vyměnil pohled,pohled v němž bylo tolik pochopení,ani jeden nevěděl jak začít,chtěli si toho tolik říci, ale nikdy neměli tolik času kolik by potřebovali.Alecto zamířil k baru, nalil si do sklenice skotskou, a upil načež si provokativně přejel jazykem po rtech, po těch úzkých, sexy proužcích. Královna mu položila ruku na hrudník. Cítila, jak je napjatý, a tak jemně pohybovala dlaní. Alecto se nadechl k protestům, ale ze rtů mu sklouzl jen tichý vzdech, pak zavřel oči a chytil se opěradla židle, ta ženská s ním dělala divy. Laskala jeho pevné, pružné svaly a sledovala narůstající bouli v jeho trenkách. Pomalu se přesunuli na zem.
Alecto královně spoutal zápěstí a stal se pánem situace. Zatímco jeho rty zkoumaly její šíji a ona zakláněla hlavu a hřbet, aby si to víc vychutnala, nožky se jí klepali a vášeň začala dosahovat nebezpečné výše. Jeho rty a ruce zkoumaly každý kousek její kůže a posunovaly se níž a níž. Prosila ho aby ji pustil, ale on si dělal co chtěl. Pomalu a sebejistě postupoval níž, když dospěl až k bráně samotného pekla roztáhl jí nohy a ona zasténala, když ucítila mezi nohama jeho teplý, tvrdý jazyk. Prohnula se v zádech, vykřikla a Alecto ji konečně vysvobodil z pout.
Přesunula se k němu, teď měla v úmyslu si zase chvíli hrát ona s ním. Začala ho laskat, hrála si s jeho rty a tělem se mu otírala o jeho až bolestně ztopořený penis, ruce hladily jeho hruď. Nečekaně, ale velmi rychle uchytila bič a několikrát jím švihla, doopravdy si tuto situaci užívala. Alecto tiše zasténal, ta směs krátké ostré bolesti a slasti byla nepopsatelná.
Když ji přestalo bavit pomalé mučení muže, který se pro ni stal sexuální, ale i logicky myslící ikonou, přesunula se k jeho rozkroku,uchytila jeho pulsující a k životu probuzenou rostlinu a začala ji sát. Toužila po nektaru, o kterém věděla, že je pouze produktem.
Alecto z ní šílel, žena kterou nebude nikdy doopravdy mít ho dostala do kolen, cítil, že už nevydrží, obrátil ji na záda a znovu ji začal laskat, pravou rukou hnětl její prsa a levou připravoval její "tajemnou komnatku" ke styku. Když do ní vnikal cítila každý jeho pohyb, cítila jak jeho penis v její komnatce vyplňuje a zkoumá každé místečko. Jejím tělem se rozlévala skutečná slast, kousala jeho ramena na kterých se vzpíral nad jejím tělem.Naprosto vycházela vstříc jeho pohybům, jejich těla byla v jednom ohni.
Alecto tvrdě přirážel,, čím déle v ní byl tím se jeho přírazy stávali kratšími. Už na nic jiného nemyslel, cítil jak přichází orgasmus ovšem královna na tom nebyla o mnoho lépe, prohýbala se a popadala dech, oba cítili tu samou slast, tu rozkoš, kterou si mohli dopřát jen málokdy, ale o to to bylo lepší. Najednou oba dva vykřikli, ve stejný čas, lépe to nemohlo dopadnout. Alecto se svalil vedle ní, objal ji a úplně nazí na měkké kožešině spolu usnuli.
O pár hodin později cca 3 ráno
Alecto se probudí, když ho někdo, respektive královna, šťouchne do žeber.
"Alecto? Nespi, za chvíli budem muset zmizet jinak bude zle jako posledně, když nás hledali."
"kolik je?, otáže se ospale Alecto.
"Jsou tři ráno….tuším že můj choť už je celej nervní kde sem byla.", konstatuje královna, ale neodolá a začne Ala znovu jemně líbat na krku.
Alecto ji sevře zápěstí a odtáhne ji od sebe dál.
"Královno musíme jít, už se po vás shánějí...", odvětí Alecto a začne se spěšně oblékat. Královnina zklamaného výrazu si raděj nevšímá.
O několik minut později a pár zklamaných pohledů královny
Královna a Alecto pospíchali chodbami jak nejtišeji to šlo, samo sebou se vyhejbali strážím, a nejvíce králi.
Když došli před tajný východ, tak královna vzala Alectovu hlavu do dlaní a vášnivě ho políbila, jakož i to že se dočkala odpovědi ještě vášnivější.
"Dávej na sebe pozor Alecto, hlavně ať se ti nic nestane a přiveď je v pořádku….", dál se nedostala jelikož uslyšela výkřik svého manžela.
"Běž, rychle zmiz, nesmí tě tu uvidět!!!", řekla vyděšeným hlasem a otočila se k brance.
"Ashley! Kde seš? Okamžitě se ukaž nebo bude zle!", nesl se zahradou hlas Krále. Alecto na nic nečekal, naposledy kouknul na královnu a zmizel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ančulinka Ančulinka | Web | 24. března 2008 v 0:42 | Reagovat

Ahoj.. Mohla bych tě prosím poprosit?? Mam děsný di/ylema :D ,.... Když koukneš na muj blog,je tam anketa a já bych ti byla hrozně vděčná kdyby si hlásl/a pro ten,kterej se ti líbí .. Jestli to uděláš,tak ti moc děkuju

2 Polgara Polgara | Web | 24. března 2008 v 0:55 | Reagovat

Hm, tak konečně jsem se dočkala kapitoly a musím říct, žes mě překvapila I když chvílemi jsi psala spisovně, a jindy si pro změnu spadla to té méně spisovné češtiny. Je to pěkné, ale jenom škoda, žes to takhle rychle ukončila, čímž nemyslím onu scénku, ale to jak tam přišel pan Král. Jenom doufám, že na další nebudeme muset čekat, tak dlouho, že?

3 ghcg ghcg | 25. dubna 2008 v 17:14 | Reagovat

hezký

4 ghcg ghcg | 25. dubna 2008 v 17:14 | Reagovat

Můžu ti napsat několik komentů aby byla Kapitolka?

5 kikii kikii | 29. dubna 2008 v 16:05 | Reagovat

Ahojky

6 Tesák Tesák | Web | 2. května 2008 v 14:59 | Reagovat

kapitolu

7 tdftz tdftz | 22. května 2008 v 17:09 | Reagovat

dobrý

8 dfnhgf dfnhgf | 22. května 2008 v 17:10 | Reagovat

Máš to moc hezký

9 anonim anonim | 7. června 2008 v 14:51 | Reagovat

jo, jo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama